BIN Advanced vee baasil kruntvärv 1L 

Zinsser B-I-N® Advanced on sünteetilise šellaki baasil kruntvärv, mis on ühtlasi nii nakke- kui ka isoleer-krunt. Kiiresti kuivav, nõrga lõhnaga ning moodustab suurepärase barjääri nii uute kui varem töödeldud pindade katmisel. Kasutatav mistahes lateks- või õlivärvide all ja peal.
KASUTUS: Sobib erinevate siseruumi pindade kruntimiseks (puit, kipsplaat, krohv, müüritis, tsingitud metall ja PVC). Nakkub ilma eelneva matistamiseta läikivate pindadega (emailvärv, lakk, laminaat, klaas ja
keraamiline plaat). Veelgi kindlama nakke tagamiseks võib pinna siiski eelnevalt kergelt karestada.
Välispinnad: ainult oksakohtade kruntimiseks.
Kohtkruntimiseks ainult tugevalt katva pealisvärvi all. Poorsed pinnad: toode sulgeb poorsed pinnad ja moodustab kuivades ühtlase, heade nakkeomadustega kihi, mistõttu kulub hiljem vähem pealisvärvi.
PLEKKIDE ISOLEERIMINE: B-I-N Advanced blokeerib edukalt nii vee-, nikotiini-, rasva-, õli-,tahma-, rooste-,hallituse-, tanniini-, värvipliiatsi-, huulepulga- jms. plekid. Mõningad plekid vajavad kahte kihti.
Sobib väga hästi tulekahju, suitsu, sigarettide jms
lõhnade isoleerimiseks. Ühtlasi blokeerib ka lemmikloomade pool tekitatud uriini ja muud lõhnad.
VÄRVUS: Valge, kuid toonitav pastelsetes toonides lisades mitte rohkem kui 7 ml universaalset värvainet liitri kohta.
KASUTAMINE: Temperatuurivahemik 10 - 32 °C,
suhteline õhuniiskus alla 85%. Kasuta kvaliteetselt pintslit võirulli. Kõrgsurvega pihustamisel düüs 0,38-0,43mm ja surve 120-150 bar. B-I-N Advanced pole
mõeldud kasutamiseks suurtel välispindadel ega kohtades, mis on ülemäära niisked või kus on
pidev kontakt veega. Toodet mitte segada teiste õli- või veebaasil toodetega.
KUIVAMINE: Puutekuiv 25 min, üle värvitav 45 minuti pärast, lõpliku kuivamine 7 päevaga. Teoreetiline katvus:7,5-10 m²/L/kiht
ETTEVALMISTUS: Pind peab olema puhas, kuiv ja vaba tolmust, mustusest, vahast, õlist jms.
Eemaldada kooruv värv, üleminekud lihvida ühtlaseks ning vajadusel määrdunudpinnad puhastada sobiva puhastusainega. Pleki kruntimisel peaks esmalt üritama eemaldada võimalikult palju plekist pestes, kraapides ja lihvides ja lasta pinnal enne kruntimist täielikult kuivada. Toodet enne kasutamist hoolikalt segada!
PUHASTAMINE: Tekkinud pritsmed pühkida ära enne kuivamist. Töövahendid pesta sooja vee ja seebiga.
MÄRKUSED: Oksakohtade ja tugevate plekkide
blokeerimiseks peaks kuivamisaeg olema vähemalt 2 tundi. Mõni veeplekk võib ilmuda nähtavale ka krundi kuivades, kuid plekk on siiski lukustunud ja üle värvitav.
Lisa ostukorvi
45 €