ZINSSER BIN kruntvärv lahusti baasil 1L 

Zinsser B-I-N primer sealer  on pigmenteeritud šellakil põhinev nakke- ja isoleerkrunt. sisetöödeks. Sobib seintele, lagedele, ustele, vundamentidele, kösipuudele jms. Nakkub hästi puidu, krohvi, betooni, läikiva emailiga, klaasi ja keraamiliste plaatidega. Sulgeb poorsed pinnad ja isoleerib enamuse plekke. Mõni plekk vajab teistkordset katmist. 
Sisepinnad:  kipsplaadid, krohv, kipskrohv, betoon, betoonplokk, puit, alumiinium, raud, teras, galvaniseeritud pinnad, PVC, läikiv laminaat jpt. Blokeerib plekid ja lõhnad. Läikivaid pindu ei pea, aga võib eelnevalt matistada. 
Välispinnad: ainult oksakohtade katmiseks. BIN sulgeb katmata poorsed pinnad. Katmist võib vaja minna mitut kihti ja vahel on vajalik risti ülekate. 
 PLEKKIDE ISOLEERIMINE: BIN on parim kruntvärv plekkidele. Üks kiht võib edukalt katta tindi-, nikotiini-, vee-, markeri-, rooste-, jne. plekid. Mõningad plekid vajavad kahte kihti. Sobib väga hästi tulekahju- ja veeplekkide katmiseks ja lõhnade isoleerimiseks. Ühtlasi blokeerib ka lemmikloomade pool tekitatud uriini ja muud lõhnad. Võib kasutada kohtades, kus võib ette tulla kontakti toiduainetega. Teoreetiline katvus:10-12m2/L. Kuivamisaeg: 20 °C / 50% tolmukuiv 15 minutit, ülevärvitav peale 45 minutit. Lõplik kuivamine 1-3 päeva õhutemperatuuri vahemikus 18-32 °C ja õhuniiskkuse juures alla 85%. 
KASUTAMINE: Pihustades lahustada max 2% denatureerutid alkoholiga, pintsli või rulliga mitte lahustada.  BIN pole mõeldud kasutamiseks suurtel välispindadel, samuti katustel, rõdudel ja põrandatel ega kohtades, kus on on pidev kontakt veega. 
PINNA ETTEVALMISTUS: Pind peab olema puhas, kuiv, vaba lahtistest jääkidest, tolmust, vahast, rasvadest jms. Kui pole kindel, pese pinnad ja lase kuivada. Välistingimustes puit kergelt matistada (80 või 100).

Lisa ostukorvi
50 €